سالهای نزدیک به الان شرایط خوبی توسط جامعه‌ی کاربری‌فارسی‌زبان برای جامعه‌ی کاربری بوجود آمده و کنفرانس ها و دور همی‌هایی همچون زیکانف و پایکان جامعه‌ی نرم‌افزار آزاد ایران را دور هم جمع کرده و مجالی برای دیدار و آشنایی با افراد فنی سراسر کشور فراهم کرده است و البته کیفیت این  اجتماعات  رفته‌رفته بیشتر و بیشتر می‌شود ( قطعا این صحبت‌ها به استارتاپ‌ویکند و سایر دکان‌ها ارتباطی ندارد!).

اینبار هم با همت جامعه‌ای از برنامه‌نویسان خوب پایتون برای سومین بار کنفرانس پایتون ایران برگزار میشود. در  دوره‌های قبلی کیفیت‌های برگزاری و ارایه‌ها مطلوب بود و اینبار هم انتظار میرود کنفرانسی  در حد انتظار برنامه‌نویسان و دوستداران پایتون، نرم‌افزار آزاد و البته علوم‌کامپیوتر و محاسبات که این‌روزها بیش از هر زمانی با زبان پایتون آمیخته شده،  برگزار شود.

این همایش رایگان است و در ۲۴ اردیبهشت ماه امسال در دانشگاه علم و صنعت برگزار میشود. به دلیل محدودیت در فضا لازم است برای حضور حتما از طریق سایت برگزاری همایش ثبت نام کنید.

همچنین اگر قصد دارید ارایه‌ای در این کنفرانس داشته باشید مقالات خود را تا ۳۰ فروردین ماه برای دبیر خانه‌ی همایش بفرستید.